Търсене Намери ни във Facebook Последвай ни в  Twitter
Търси новина:  Разширено търсене

Трети вечерен тенис турнир за начинаещи в Тенис клуб 15:40

28 януари, 2016

На 8 февруари на кортовете на Тенис Клуб 15:40 стартира третия вечерен турнир за начинаещи ITL 125, част от сериите ITL Sofia Tour 2016.  Мачовете ще са по единично, като мъже и жени ще са в обща схема. Допускат се само играчи с рейтинг ITN 10. Форматът е директна елиминация, като се провеждат два къси сета до 4 и шампионски тайбрек до 10 точки. Срещите ще са без съдия и са ограничени до 90 минути. При изтичане на времето продължава спечелилият повече геймове, а при равен резултат се играе до една решителна точка с жребии за сервиз.

Двубоите започват от 20:00, 21:00 и 22:00 часа, а участниците трябва да се явяват 10 минути по-рано. Играе се с топки RS All Court на закрити клей кортове. Таксата за участие е 35 лв. и се заплаща на място преди първата среща. Записването е до 5 февруари.